Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Kominki
elektryczne

Kominki <br/>elektryczne

Kominki elektryczne – Jelcz-Laskowice

Kominki elektryczne to rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Nie ma znaczenia, czy mowa o domu jednorodzinnym, czy o kawalerce w bloku z wielkiej pyty. Kominek elektryczny można zamontować wszędzie tam, gdzie jest dostęp do gniazdka z prądem. Ważnym atutem kominków elektrycznych jest także fakt, że nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, ponieważ nie emitują żadnych spalin. To nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Kominki elektryczne - zdjęcie

zdjęcie

Bezobsługowe kominki elektryczne – Syców

Inną zaletą kominków elektrycznych jest ich bezobsługowość. Wystarczy ustawić pożądany tryb grzania, a w razie potrzeby po prostu zmienić go przy użyciu pilota. Odpada zatem potrzeba dorzucania do ognia oraz ryzyko jego niekontrolowanego rozprzestrzeniania się. Kolejnym atutem kominków elektrycznych jest ich estetyka. To rozwiązania, które z równą łatwością wpiszą się w nowoczesne i oszczędne w wyrazie wnętrza, jak i w przestrzenie bardziej tradycyjne, a nawet historyczne. Kominek elektryczny to zdecydowany i atrakcyjny akcent, który wzbogaci praktycznie każdą przestrzeń.

Trzeba jednia dodać, że mimo licznych zalet, kominki elektryczne cechują się również pewnymi mankamentami. Najważniejszym z nich jest stosunkowo wysoki koszt eksploatacji, dlatego odradza się, by kominek elektryczny był jedynym źródłem ogrzewania w pomieszczeniu, w którym został wystawiony.

Jeśli poszukują Państwo kominków elektrycznych najwyższej klasy, pozostajemy do Waszej dyspozycji w Sycowie oraz Jelczu-Laskowicach.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.