Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Główną zaletą kominka gazowego jest wygoda i łatwość użytkowania. Nie musimy dokładać drewna, czy sprzątać popiołu.

Kominek działa od razu po włączeniu, możemy swobodnie regulować wysokość płomienia i cieszyć się relaksującym widokiem tańczących płomyków.

Montujemy kominki gazowe, którymi można sterować za pomocą pilota lub tabletu - co wpływa na komfort użytkowania.

Główną zaletą kominka gazowego jest <span>wygoda i łatwość użytkowania.</span> Nie musimy dokładać drewna, czy sprzątać popiołu.

Firma Pałka-Kominki oferuje sprzedaż i montaż wkładów gazowych renomowanych firm, z którymi współpracuje od wielu lat. Są to:

DRU

DRU

Jeden z czołowych europejskich producentów nowoczesnych kominków gazowych, które są sprzedawane w Polsce pod marką Spartherm. Produkty marki wyróżniają się charakterystycznym designem i innowacyjnością.

Kratki

Kratki

Polski producent kominków z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Produkty marki spełniają najwyższe standardy jakości i restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Obecnie są dostępne w ponad 60 krajach.

Bellfires

Bellfires

Rodzinna, holenderska firma z niemal stuletnią tradycją w produkcji urządzeń grzewczych. Sprzedaje swoje produkty wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych dystrybutorów.

zdjęcie

Oferujemysprzedaż i montaż kominków gazowych wraz tworzoną na zamówienie obudową kominkową.

Służymy wsparciem na każdym z etapów realizacji projektu. Pomagamy dobrać odpowiedni wkład do kominka gazowego zarówno w przypadku domów w stanie surowym, jak i tych już zamieszkałych.

Przeanalizujemy przestrzeń, wystrój wnętrza oraz przyzwyczajenia domowników i na tej podstawie wskażemy optymalne rozwiązanie.

zdjęcie

Kominki gazowe występują w wielu wariantach i wymiarach, co pozwala realizować wyjątkowe projekty.

Możemy wybierać spośród szyb kominkowych o wielu kształtach i wielkościach: prostych, panoramicznych, narożnych, czy tzw. tuneli.

Obecnie płomień w kominku gazowym do złudzenia przypomina ten tlący się w tradycyjnym kominku opalanym drewnem, dzięki czemu każdy z nas może stworzyć sobie w mieszkaniu oazę ciepła i relaksu.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.