Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Oszczędne, ekologiczne i odpowiednie do każdego wnętrza - takie są kominki na pellet, które cieszą się rosnącą popularnością.

Duże zainteresowanie kominkami na pellet nie może dziwić, ponieważ nie dość, że emitują mocny płomień, przypominający ten powstający przy spalaniu drewna, to dodatkowo pellet jest znacznie czystszym paliwem niż np. ekogroszek. Pellet to biomasa - nowoczesny materiał opałowy powstający z odpadów z drewna. Ma formę granulatu.

Kominki na pellet spełniają zarówno funkcję grzewczą, jak i estetyczną. Przyjemny płomień tańczący w kominku pomaga się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu.

Oszczędne, ekologiczne i odpowiednie do każdego wnętrza - takie są <span>kominki na pellet</span>, które cieszą się rosnącą popularnością.

Kominki na pellet łączą w sobie to co najlepsze w tradycji i nowoczesności

Dają przyjemne ciepło

Dają przyjemne ciepło

Kominek na pellet pozwala ogrzać nawet bardzo duże powierzchnie. Sam zapala płomień, podaje paliwo i kontroluje temperaturę.

Są ekologiczne i ekonomiczne

Są ekologiczne i ekonomiczne

Pellet jest nazywany paliwem przyszłości, ponieważ stanowi zdrowszą i tańszą alternatywę dla innych form ogrzewania

Można nimi sterować za pomocą pilota

Można nimi sterować za pomocą pilota

Możesz zaprogramować kominek, żeby nagrzał dom do ustalonej temperatury tuż przed Twoim powrotem z pracy. A będąc w domu możesz go włączać i wyłączać z użyciem pilota.

zdjęcie

Kominek na pellet to typ kominka do zabudowy, w związku z czym będzie pasował idealnie zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

To doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy nie mają miejsca na składowanie drewna. Pellet jest łatwo dostępny i można go użyć od razu po zakupie.

Kominek jest bardzo prosty i wygodny w obsłudze. Tak naprawdę musimy jedynie uzupełnić zapas pelletu raz na 2-3 dni i opróżnić pojemnik z popiołem, którego jest stosunkowo niewiele.

zdjęcie

Firma Pałka-Kominki sprzedaje kominki na pellet, świadczy usługi montażu oraz oferuje późniejszą opiekę pogwarancyjną w postaci
przeglądów.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.