Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Obudowy kominkowe mogą przyjmować najróżniejsze style - od rustykalnych, przez nowoczesne, po glamour.

Projektując i wykonując obudowy kominkowe dbamy o to, żeby doskonale współgrały z wnętrzem i stanowiły integralną część domu.

Kominek jest tym miejscem, wokół którego chętnie się gromadzimy i spędzamy wspólnie czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby przyciągał domowników nie tylko swym ciepłem, lecz również atrakcyjnym wyglądem.

Obudowy kominkowe mogą przyjmować najróżniejsze style - od <span>rustykalnych</span>, przez <span>nowoczesne,</span> po <span>glamour</span>.

Firma Pałka-Kominki oferuje obudowy kominkowe na zamówienie

Z granitu

Z granitu

Granit to jeden z najtwardszych materiałów. Cechuje się dużą odpornością na wysoką temperaturę. Jest odporny na zabrudzenia i zaplamienia, dzięki czemu granitowe obudowy kominkowe można łatwo utrzymać w czystości.

Z marmuru

Z marmuru

Marmur jest niepalny i, podobnie jak granit, bardzo odporny na wysokie temperatury. Wyróżnia się niepowtarzalnym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Jeżeli lubisz elegancki styl - marmur będzie odpowiednim wyborem.

Ze spieku kwarcowego

Ze spieku kwarcowego

Spieki kwarcowe to wielkoformatowe płyty gresowe, dostępne w szerokiej palecie kolorów i deseni. Ich popularność rośnie, ponieważ są znacznie lżejsze niż granitowe i bardzo odporne na zabrudzenia oraz działanie promieni UV.

zdjęcie

Prace nad kominkiem zaczynają się najczęściej w momencie, gdy dom znajduje się w stanie surowym, dlatego tak ważna jest umiejętność spojrzenia na projekt całościowo.

Projektując kominek, bierzemy pod uwagę wielkość pomieszczenia, jego kształt oraz wszelkie plany wykończeniowe – począwszy od kolorystyki, przez materiały, na meblach kończąc.

Tylko w ten sposób można stworzyć kominek, który będzie stanowił integralną część wnętrza, a mieszkańcy będą z niego chętnie korzystać.

zdjęcie

Dysponujemy własną pracownią kamieniarską, dzięki czemu możemy wykonywać wszelkie prace z największą troską o każdy detal.

Służymy wsparciem i fachową radą na każdym z etapów realizacji projektu. Pomagamy dobrać odpowiedni wkład kominkowy oraz kamień na obudowę. Wykonujemy i montujemy kominki oraz podpowiadamy, jak z nich korzystać, żeby służyły nam przez długie lata.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.