Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Stalowe piece wolnostojące

Wszędzie tam, gdzie liczy się każdy m2 powierzchni, stalowe piece wolnostojące mogą okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem. Popularne „kozy” sprawdzają się również w miejscach, w których zwyczajnie nie można zbudować tradycyjnego kominka. Ich wielką zaletą jest stosunkowo niska waga, dzięki czemu można instalować je również na wyższych kondygnacjach bez potrzeby wzmacniania stopu. Warto również podkreślić, że piec wolnostojący można po prostu zdemontować, po czym zmontować w innym miejscu. Tym sposobem zyskuje więc funkcjonalność zbliżoną do mebla, co w sporej mierze przekłada się na oszczędności w budżecie domowym.

Piece wolnostojące mogą kojarzyć się z czasami naszych dziadków i pradziadków, warto jednak podkreślić, że współczesne rozwiązania tego typu to efektywne paleniska, które co do mocy praktycznie nie ustępują kominkom. Design produkowanych obecnie „kóz” prezentuje szeroką stylistykę. Piece stalowe różnią się co do kolorów, kształtów, rodzaju i wielkości szybki, a także co do dodatkowych udogodnień. W mojej ofercie znajdą Państwo na przykład piece wolnostojące wyposażone w fajerki oraz piekarnik. To rozwiązania doskonale sprawdzające się w domkach letniskowych, gdzie nie tylko stanowią one źródło ciepła, ale też mogą stanowić wyposażenie kuchni. Oferuję nie tylko stalowe piece wolnostojące, ale też „kozy” żeliwne. Dostarczam piece opalane drewnem, jak i piece na pellet.


Zalety stalowych i żeliwnych pieców wolnostojących:

Mnogość wzorów

Mnogość wzorów

Szeroka oferta pieców, które posiadamy w ofercie sprawia, że każdy znajdzie urządzenie pasujące do jego wnętrza - zarówno o mniejszej, jak i większej powierzchni.

Szybkość montażu

Szybkość montażu

Konstrukcja pieca nie wymaga przygotowywania specjalnej konstrukcji, ani dekoracyjnej obudowy

Wytrzymałość

Wytrzymałość

Współczesne piece są bardzo ciche. Fachowy montaż gwarantuje natomiast, że piec będzie służył przez długie lata.

zdjęcie

Kominki wolnostojące – duży wybór

W mojej ofercie znajdą Państwo kominki wolnostojące, które wyglądem i rozwiązaniami technicznymi zadowolą najbardziej wymagające gusta: piece stalowe, piece z kumulacją, piece ze steatytem oraz piecyki na pellet. Firma Pałka-Kominki jest wieloletnim partnerem takich firm jak: Thorma, Romotop, Jotul, Kratki i Scan. Jeżeli nie wiedzą Państwo, jaki piec wolnostojący
wybrać, zachęcam do kontaktu ze mną. Pomogę dokonać właściwego wyboru oraz zamontuję wybrany piec.

zdjęcie

Jeżeli nie wiesz jaki piec wolnostojący
wybrać – skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci dokonać właściwego wyboru oraz zamontujemy wybrany piec.

Działamy na terenie województwa dolnoślaskiego. Montujemy piece w
obrębie Wrocławia, Sycowa, Twardogóry, Trzebnicy, Oleśnicy i Kiełczowa.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.