Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Kominki
elektryczne

Kominki <br/>elektryczne

Przygotowując projekt domu lub planując jego remont, wiele osób rozważa montaż kominka. Taki element umiejscowiony zwykle w centralnej części salonu daje nie tylko ciepło, ale także nadaje wyjątkowego klimatu dla wnętrza. Nad wyborem odpowiedniego kominka trzeba się jednak zastanowić. Kominek na pellet czy gazowy? Każde z tych rozwiązań ma różne zalety. Przyjrzyjmy się jednak kominkowi na gaz. Czy warto zamontować go w domu?

Nie potrzebuje opału ani czyszczenia

            Pierwszą dużą zaletą kominka na gaz jest to, że nie potrzebuje on opału. Decydując się na jego montaż, nie będzie problemu zakupu opału czy jego przechowywania. Ważne jest też to, że taki kominek można uruchomić bez uprzedniego przygotowania albo czyszczenia. Działa od razu po jego uruchomieniu, natomiast sama obsługa jest bardzo prosta. Polega na regulacji mocy urządzenia, czyli wielkości płomienia. Co ważne, chcąc użyć go ponownie, również nie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych czynności. Taki kominek jest nie tylko wygodny, ale również bezpieczny. Zastosowanie czujników, które umieszczone są w różnych miejscach i badają parametry dotyczące spalania gazu, powoduje, że kominka można używać bez żadnych obaw.

Różne wielkości i walory estetyczne

            Kominek oprócz funkcji grzewczych i możliwości bezpiecznego użytkowania powinien również pasować do wnętrza i nadawać mu pożądanego uroku i ciepła. Dlatego proponuję Państwu kominki dostępne w wielu kształtach i wielkościach, które można dopasować do każdego wnętrza. Mogą być one proste, panoramiczne czy narożne. Wydawać by się mogło, że jedynie kominki na pellet dodadzą wnętrzu uroku dzięki klimatycznemu płomieniowi. Jednak płomień, który pojawia się w kominku gazowym, bardzo dobrze odwzorowuje „tradycyjny” ogień. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania w każdym wnętrzu może zapanować atmosfera ciepła, a relaks, jaki zapewni wieczorne wpatrywanie się w ogień, będzie nieoceniony.

Pałka Kominki to nie tylko kominki, ale również piece wolnostojące. Jeśli potrzebujecie Państwo któregoś z tych rozwiązań w swoim wnętrzu, zapraszam do kontaktu. Pomogę wybrać takie urządzenie, które spełni Państwa wymagania, a jednocześnie wpasuje się w estetykę salonu czy sypialni.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.