Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Kominki
elektryczne

Kominki <br/>elektryczne

Kominki wykorzystywane były jako źródło ciepła w domach od zawsze. Początkowo występowały pod postacią zwykłych palenisk, później kominków otwartych, następnie charakterystycznych dla dawnego budownictwa pieców kaflowych. Co ciekawe, piece kaflowe ze względu na swoją estetykę znów wracają do łask.

Były charakterystyczna dla dawnych willi, gdzie zawsze stanowiły wyraz ponadczasowego stylu i elegancji.

Po dziś dzień kominki, zapewniające przyjemne ciepło i wprowadzające do pomieszczeń wyjątkową atmosferę, montowane są nie tylko w domach, ale i mieszkaniach. Dynamiczny rozwój technologiczny sprawił, że obecnie możemy korzystać z wielu różnorodnych rozwiązań. Współczesne kominki dzięki nowym technologiom mogą pełnić nie tylko funkcję dekoracyjną, ale również stanowić dodatkowe źródło ciepła w całym budynku.

Nowoczesne kominki — niezawodna wydajność, oryginalny styl

Nowoczesne kominki idealnie wkomponowują się w stylistykę różnorodnych wnętrz. Można zdecydować się na modne, designerskie modele, urzekające swoją unikalną formą. Jednocześnie miłośników aranżacji klasycznych, rustykalnych lub vintage z pewnością zaciekawią kominki nawiązujące swoim stylem do dawnych epok, ale wykorzystując przy tym współczesne technologie. W tym przypadku możliwości jest bardzo wiele.

Dostępne w naszej ofercie kominki łączą w sobie wyjątkową estetykę z łatwością użytkowania. Dodatkowo są bardzo wydajne, a jednocześnie oszczędne w eksploatacji oraz przyjazne środowisku naturalnemu. Doskonałym tego przykładem są kominki na pellet. Pellet to paliwo znacznie mniej szkodliwe niż drewno, przy równoczesnej wysokiej wydajności grzewczej. Emitują mocny płomień, przypominający ten powstający przy spalaniu drewna, dlatego też wprowadzają do wnętrza przyjemną atmosferę, spełniając przy tym funkcje grzewcze. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako dodatkowe źródło ciepła w domu.

Kolejną nowoczesną propozycją są kominki gazowe. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie zarówno przyjemne ciepło, jak i niemal bezobsługową, wygodną obsługę kominka. W tym przypadku wystarczy włączyć urządzenie, aby mógł cieszyć się ciepłem i wyjątkową atmosferą w pomieszczeniu — bez konieczności dokładania opału czy sprzątania popiołu.

Jeśli ty też jesteś zainteresowany możliwościami zapewnianymi przez nowoczesne kominki — zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

 

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.