Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Kominki
elektryczne

Kominki <br/>elektryczne

Kominki elektryczne – Jelcz-Laskowice

Kominki elektryczne to rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu. Nie ma znaczenia, czy mowa o domu jednorodzinnym, czy o kawalerce w bloku z wielkiej pyty. Kominek elektryczny można zamontować wszędzie tam, gdzie jest dostęp do gniazdka z prądem. Ważnym atutem kominków elektrycznych jest także fakt, że nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego, ponieważ nie emitują żadnych spalin. To nie tylko wygodne, ale przede wszystkim bezpieczne.

Nowoczesny kominek elektryczny to funkcjonalne urządzenie i alternatywa dla tradycyjnych kominków. Decydują się na niego klienci, którzy np. nie dysponują odpowiednim metrażem lub szukają wygodnych rozwiązań. W przeciwieństwie do tradycyjnej wersji, kominek elektryczny nie wytwarza prawdziwego płomienia. Zatem podczas korzystania użytkownicy nie muszą się martwić opał, czy usuwanie popiołu. Wystarczy jedynie podłączyć kominek do gniazdka i uruchomić urządzenie. Już po kilku chwilach domownicy mogą cieszyć się ciepłem i komfortem.

Kominek elektryczny może być wykorzystany w dowolnym pomieszczeniu, bez względu na system przewodów spalinowych, czy wentylacyjnych. Jeśli więc zależy Państwu na dodatkowym źródle ciepła oraz ciekawym efekcie wizualnym, zachęcam do skorzystania z naszej oferty. Wykonuję również piece wolnostojące.

Kominki elektryczne - zdjęcie

zdjęcie

Bezobsługowe kominki elektryczne – Syców

Inną zaletą kominków elektrycznych jest ich bezobsługowość. Wystarczy ustawić pożądany tryb grzania, a w razie potrzeby po prostu zmienić go przy użyciu pilota. Odpada zatem potrzeba dorzucania do ognia oraz ryzyko jego niekontrolowanego rozprzestrzeniania się. Kolejnym atutem kominków elektrycznych jest ich estetyka. To rozwiązania, które z równą łatwością wpiszą się w nowoczesne i oszczędne w wyrazie wnętrza, jak i w przestrzenie bardziej tradycyjne, a nawet historyczne. Kominek elektryczny to zdecydowany i atrakcyjny akcent, który wzbogaci praktycznie każdą przestrzeń.

Trzeba jednia dodać, że mimo licznych zalet, kominki elektryczne cechują się również pewnymi mankamentami. Najważniejszym z nich jest stosunkowo wysoki koszt eksploatacji, dlatego odradza się, by kominek elektryczny był jedynym źródłem ogrzewania w pomieszczeniu, w którym został wystawiony.

Jeśli poszukują Państwo kominków elektrycznych najwyższej klasy, pozostajemy do Waszej dyspozycji w Sycowie oraz Jelczu-Laskowicach.

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.