Piece
wolnostojące

Piece <br/>wolnostojące

Wkłady
kominkowe

Wkłady <br/>kominkowe

Kominki
gazowe

Kominki <br/>gazowe

Kominki
na pelet

Kominki <br/>na pelet

Obudowy
kominkowe

Obudowy <br/>kominkowe

Kominki
elektryczne

Kominki <br/>elektryczne

Z sercem do kamienia

Tak jak ogień powstał w efekcie krzesania kamieni, tak firma Pałka-Kominki nie zaistniałaby bez firmy Świat Kamienia, którą w 2002 r. założył mój ojciec.

To dzięki codziennej pracy pod czujnym okiem najlepszego rzemieślnika jakiego znam, mogłem zdobyć niezbędną wiedzę i nauczyć się fachu, który dziś pozwala mi tworzyć dla moich klientów kominki na miarę ich marzeń.

Projektując i wykonując kominek, zawsze:

  • analizuję przestrzeń, w której będzie się on znajdował – po to, żeby stanowił jej integralną część, a nie niezgrany dodatek;
  • rozmawiam z klientami o tym, jak chcą urządzić wnętrze;
  • polecam wkłady nagrodzone Laurem Klienta, które cieszą się uznaniem i zaufaniem;
  • korzystam z własnej pracowni kamieniarskiej, co pozwala na ominięcie podwykonawców oraz gwarantuje terminową, zgodną z ustaleniami realizację.

 

Posiadane zaplecze pozwala zadbać o dokładność wykończenia, precyzyjne docięcie kamienia i nadanie mu idealnego kształtu.

Firma Pałka-Kominki działa na terenie województwa dolnośląskiego, a w szczególności w obszarze Wrocławia, Sycowa, Twardogóry, Trzebnicy, Oleśnicy i Kiełczowa.

4516

+

Zadowolonych klientów

Potrzebujesz pomocy?
Potrzebujesz pomocy?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Doradzamy już na etapie wstępnego pomysłu, opracowujemy projekt, wykonujemy i montujemy kominek - wszystko z dbałością o najmniejsze detale

Doradzamy już na etapie <span>wstępnego pomysłu</span>, opracowujemy projekt, wykonujemy i montujemy kominek - wszystko z dbałością o <span>najmniejsze detale</span>

Certyfikaty

W naszej ofercie znajdują się

Chcesz o coś zapytać?

Zadzwoń lub napisz, a my odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.